Otwieramy szeroko drzwi!

Jeszcze nigdy zasmakowanie w wyścigach skuterów wodnych nie było tak proste!

Taurus Sea-Doo CUP jest imprezą umożliwiającą posmakowanie świata wyścigów skuterów wodnych, każdemu posiadaczowi patentu motorowodnego. To tutaj, bez potrzeby wyrabiania licencji zawodniczej, możesz spróbować swoich sił w rywalizacji.
Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego oraz jego sędziami, zawody prowadzone są w sposób profesjonalny - nie odbiegający znacznie od zawodów rangi pucharowej, tak w kraju jak i za granicą. Rzecz jasna po cichu liczymy na to, że część zawodników startujących w organizowanej przez nas serii, w kolejnych sezonach przeskoczy na poziom profesjonalny, a ich potencjał dostrzeżony w trakcie Taurus Sea-Doo CUP pozwoli wyłonić kolejne mistrzynie i kolejnych mistrzów! Czy jest to możliwe? Niech przykładem będzie Ania Jachimek - brązowa medalistka mistrzostw świata w klasie Runabout GP4 Ladies, a jednocześnie organizatorka Taurus Sea-Doo CUP. Warto zaznaczyć, że celem zawodów jest nie tylko promocja sportu, ale też świadomości użytkowników skuterów wodnych dot. bezpiecznego ich użytkowania.

Explore

Sea-Doo SPARK Trixx

czyli sprzęt stworzony pod kątem wejścia w świat skuterów wodnych!

W celu wyrównania szans i umożliwienia większej liczbie zawodników wystartowanie w zawodach, firma Taurus Sea Power - oficjalny dystrybutor sprzętu BRP na Polskę - udostępnia dwa identyczne skutery Sea-Doo Spark Trixx. Skutery spod marki Sea-Doo są jednymi z najpopularniejszych na świecie, a marka BRP tworząc linię Spark zrewolucjonizowała rynek przez wypuszczenia sprzętu, który dzięki swojej dostępności stał się typowym skuterem “entry-level”.
Skutery te cenione są za wszystko co niesie ze sobą Sea-Doo, czyli dopracowanie, jakość i niezawodność. Jednocześnie dzięki byciu jednymi z tańszych skuterów, zyskały wierne grono odbiorców wśród wypożyczalni, firm eventowych oraz wszystkich tych, którzy pragną kupić swój pierwszy skuter.
Sea-Doo Spark to skutery stworzone do zabawy, a dzięki stosunkowi mocy do masy, idealnie sprawdzają się w tej roli.

brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand